KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14103259

nr 1410 3259

Kai Morten-Glud

(1912-1992), Danmark

Oljemålningar, 4 st. Signerade. Olja på pannå, 17x15, yttermått inklusive ram: ca 27x24 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 augusti 2021
kl 18:56:03

9/8 18:51:03 1      Vinnande bud

Kai Morten-Glud

Läs mer om Kai Morten-Glud